Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon

  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната
  • 4 гостя
  • 2 ліжка

Апартаменти Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon розташовані в 1 км від центру Дрездена і пропонують гостям скористатися комунальним паркінгом поблизу. Ці апартаменти оснащені телевізором з плоским екраном і супутниковими телеканалами, телебаченням, балконом, що доступні в кімнатах.

У ванній кімнаті є фен і рушники, а також ванни і душові, щоб проживання в помешканні було комфортним.

Для вашого комфорту тут також є мікрохвильова піч, електрочайник і скляний посуд. "Дрездена" є найближчим аеропортом до апартаментів і знаходиться в межах 10 км.

Стадіон DVV Stadium знаходиться в 1.3 км від апартаментів, а до Тераса Брюля відстань становить 0.3 км. Die Manufakur Burgerei і McDonald's, спеціалізацією яких є американська кухня, знаходяться за 5 хвилин ходьби. Поруч з готелем можна знайти таку визначну пам'ятку, як Панно <<Княжа процесія>>.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon Дрезден
Wunderschoenes Apartment An Der Frauenkirche
Ціна лише для моб. пристроїв

Wunderschoenes Apartment An Der Frauenkirche

9.4
Блискуче 14 відгуків
44 м від помешкання
USD 325 USD 293
за ніч
Dill Apartment Frauenkirche Dresden
Ціна лише для моб. пристроїв

Dill Apartment Frauenkirche Dresden

100 м від помешкання
Familienapartment Am Neumarkt L
Ціна лише для моб. пристроїв

Familienapartment Am Neumarkt L

9.5
Чудово 51 відгук
118 м від помешкання
USD 316 USD 284
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Дрездена
    9 км

    Залізничні вокзали

    Central Station Dresden
    1.2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    • Інформація про додаткові ліжка
    • Додаткове ліжко доступне за € 20 з особи за ніч всім дітям до 4 років.
    Часті питання
    • Де знаходяться апартаменти Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon?
      Апартаменти Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon розміщені поруч з Дрезденський музей транспорту.
    • Які пам’ятки є поблизу ці апартаменти?
      Серед популярних місць поблизу ці апартаменти є Золотий вершник, Японський палац, Музей художньої промисловості, тощо.
    • Чи надають апартаменти Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon автостоянку?
      Так, апартаменти Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon пропонують комунальний паркінг поблизу.
    • Який аеропорт є найближчим дo апартаменти Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon?
      Апартаменти Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon знаходяться в межах 10 км від Дрездена.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Дрездена
    9 км

    Залізничні вокзали

    Central Station Dresden
    1.2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Modernes Apartment Mit Blick Auf Frauenkirche + Balkon Дрезден

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити